Tryb ciemnyLogowanieRejestracja
Dowcip.NET
KategorieLosujDodaj

Dlaczego małpa spadła z drzewa?

Dlaczego małpa spadła z drzewa?
- Bo zdechła.
1147

Dowcip #24490. Dlaczego małpa spadła z drzewa? w kategorii: Czarny humor śmieszne żarty, Śmieszne dowcipy zagadki, Dowcipy o małpie.

Dlaczego prostytutka jak siada to zakłada nogę na nogę?
- Żeby jej wątroba nie wypadła.
414

Dowcip #24491. Dlaczego prostytutka jak siada to zakłada nogę na nogę? w kategorii: Śmieszne pytania zagadki, Humor o prostytutkach.

Dlaczego słonie trąbią?
- Bo nie potrafią grać na fortepianie!
415

Dowcip #24492. Dlaczego słonie trąbią? w kategorii: Śmieszne dowcipy zagadki, Śmieszne żarty ze słoniem.

Dlaczego Święty Mikołaj nie ma dzieci?
- Bo spuszcza się przez komin.
619

Dowcip #24493. Dlaczego Święty Mikołaj nie ma dzieci? w kategorii: Humor o dzieciach, Śmieszny humor o Świętym Mikołaju, Śmieszne dowcipne zagadki.

Dlaczego w maluchach nie montują wyciszaczy?
- Bo jak się siedzi w środku, to i tak zatyka się uszy kolanami.
115

Dowcip #24494. Dlaczego w maluchach nie montują wyciszaczy? w kategorii: Śmieszne dowcipne zagadki, Śmieszny humor o maluchu.

Do finału międzynarodowego konkursu rozpoznawania alkoholi po smaku przeszli Czech, Rosjanin i Polak. Ich zadanie polegało na tym, aby z zawiązanymi oczami podać nazwy i kraje pochodzenia trunków, które im polewano. Najpierw Czech:
- Co to za alkohol?
- Piwo.
- Dobrze. A z jakiego kraju?
- Eee, nie wiem. Poddaję się.
Kolej na Rosjanina.
- Co to za alkohol?
- Piwo.
- Dobrze. A skąd?
- Irlandzkie.
- Jaka marka?
- Guiness.
- Dobrze. A teraz co?
- Wino białe.
- Dobrze. Z jakiego kraju?
- Eee, nie wiem. Poddaję się.
Teraz Polak.
- Co to za alkohol?
- Piwo, czeskie, Karkonosz.
- Dobrze. A teraz?
- Wino, tokaj, Węgry.
- Zgadza się. A teraz co?
- Szampan.
- Jaki?
- Ruski, igristoje.
- Bardzo dobrze.
W sumie i tak już wygrał, ale jury postanowiło dać mu jeszcze bimber, w końcu co to trzy proste alkohole dla prawdziwego Polaka.
- Co pan pije?
- Żytnia ...
Cała widownia i jury w śmiech, bo co to za Polak, bimbru nie poznał.
- Cicho, jeszcze nie skończyłem. Żytnia ... Żytnia 34, Łomianki pod Warszawą.
859

Dowcip #24495. Do finału międzynarodowego konkursu rozpoznawania alkoholi po smaku w kategorii: Śmieszny humor o Rosjanach, Śmieszne żarty o alkoholu, Śmieszne kawały o Polakach, Śmieszne kawały o Czechach, Śmieszne żarty o zawodach.

Do lekarza przychodzi nastolatek i drżącym głosem zaczyna:
- Panie doktorze, mój przyjaciel przespał się z panienką i teraz boi się, że zaraził się jakąś chorobą weneryczną ...
- To niech pan ściągnie spodnie - mówi lekarz - i pokaże mi tego przyjaciela.
412

Dowcip #24496. Do lekarza przychodzi nastolatek i drżącym głosem zaczyna w kategorii: Śmieszne kawały o lekarzach, Humor o chorobach, Śmieszne dowcipy o przyjaciołach.

Do nieba idą: pedał, palacz i pijak. Przy bramie do nieba wita ich Święty Piotr, mówiąc:
- W niebie nie ma chwilowo miejsca, dlatego idźcie na tydzień na ziemię. Jeżeli zgrzeszycie, to pójdziecie do piekła.
Na ziemi pijak zobaczył bar, upił się i od razu poszedł do piekła.
Zostali palacz i pedał, palacz zauważa niedopalonego peta i przygląda mu się z błyskiem w oku. Na to pedał mówi do niego:
- Wiesz o tym, że jak się schylisz po tego peta, to obaj pójdziemy do piekła ...
418

Dowcip #24497. Do nieba idą: pedał, palacz i pijak. w kategorii: Śmieszne żarty o pijakach, Śmieszne kawały o homoseksualistach, Śmieszne kawały o piekle, Śmieszne żarty o papierosach.

Do niewidomego chłopczyka przychodzi wieczorem jego matka i mówi:
- Synku, jutro będzie wielki dzień w Twoim życiu, rano odzyskasz wzrok!
- O mamusiu, naprawdę?!
- Tak, a teraz śpij już.
Chłopiec nie mógł jednak zasnąć. Modlił się i cieszył z tego jak wielkie ma szczęście, obiecywał sobie również, że nigdy nie będzie oglądał rzeczy niedozwolonych, będzie zawsze dobry itp. Rano matkę obudził krzyk i płacz chłopca. Wbiega do pokoju:
- Co się stało?! - zapytała.
- Już rano, a ja dalej nic nie widzę!
- Prima Aprilis!
6071

Dowcip #24498. Do niewidomego chłopczyka przychodzi wieczorem jego matka i mówi w kategorii: Czarny humor kawały, Śmieszne dowcipy o synu, Humor o mamie, Żarty o niewidomych.

Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia.
- O rany, sir, co się panu stało? - pyta Jan.
- Dostałem w twarz od barona Stefana.
- Od barona Stefana? Przecież to chucherko! Musiał mieć coś w ręku!
- Miał. Łopatę.
- A pan, panie hrabio? Nie miał pan nic w ręku?
- Miałem. Lewą pierś żony barona. Piękna rzecz, nie przeczę, ale do walki zupełnie się nie nadaje.
221

Dowcip #24499. Do pokoju wchodzi strasznie pobity hrabia. w kategorii: Śmieszne kawały o Hrabim, Śmieszne kawały o piersiach, Śmieszne żarty o bójkach.




Przydatne zasoby» Darmowe ogłoszenia sprzedaży działki» Anonse motoryzacyjne» Stopniowanie przymiotników online» Kiedy następna zmiana czasu» Zagadki do wydruku dla dzieci» Słownik wyrazów przeciwstawnych języka polskiego» Translator alfabetu Morse'a OnLine» Wyliczanki rymowanki» Słownik rymów do imion» Odpowiedzi na pytania» Słownik wyrazów bliskoznacznych języka polskiego» Deklinacja wyrazów» Opiekunki do dziecka
 » Regulamin» Kontakt

najlepsze dowcipynajlepsze kawałynajlepsze żartynajlepszy humor Dowcip.NET © LocaHost