Dowcipy o sikaniu
Idzie piesek przez pustynie i mówi:
- Jak nie znajdę jakiegoś drzewa to chyba się zleje!
- Jak nie znajdę jakiegoś drzewa to chyba się zleje!
39
Dowcip #7317. Idzie piesek przez pustynie i mówi w kategorii: „Humor o sikaniu”.
Pod sklepem leje dwóch totalnie narąbanych pijaków. Po pewnym czasie jeden odzywa się:
- Stefan! Dlaczego jak ja leje to wszystko słychać, a jak ty lejesz to nic nie słychać!?
- Ponieważ, Marian, ty lejesz na rynnę, a ja po twoim płaszczu!
- Stefan! Dlaczego jak ja leje to wszystko słychać, a jak ty lejesz to nic nie słychać!?
- Ponieważ, Marian, ty lejesz na rynnę, a ja po twoim płaszczu!
316
Dowcip #1319. Pod sklepem leje dwóch totalnie narąbanych pijaków. w kategorii: „Kawały o sikaniu”.
Podpity student leje sobie pod murkiem. Przechodzi kobitka, zadbana czterdziestolatka:
- Jak panu nie wstyd?!
Przyjrzawszy się dodaje:
- A propos, pozwoli pan, że się przedstawię?
- Jak panu nie wstyd?!
Przyjrzawszy się dodaje:
- A propos, pozwoli pan, że się przedstawię?
314
Dowcip #1772. Podpity student leje sobie pod murkiem. w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.
W domu starców spotyka się trzech dziadków. Pierwszy mówi:
- Wiecie co? Ja wstaje o trzeciej w nocy i robię kupę do czwartej.
Na to drugi:
- Ja siedzę na sedesie i nie mogę się wysikać dopiero po godzinie coś pójdzie.
Na to Trzeci:
- Ja tam sram o czwartej, sikam o szóstej, a budzę się o ósmej.
- Wiecie co? Ja wstaje o trzeciej w nocy i robię kupę do czwartej.
Na to drugi:
- Ja siedzę na sedesie i nie mogę się wysikać dopiero po godzinie coś pójdzie.
Na to Trzeci:
- Ja tam sram o czwartej, sikam o szóstej, a budzę się o ósmej.
417
Dowcip #2228. W domu starców spotyka się trzech dziadków. w kategorii: „Śmieszne dowcipy o sikaniu”.
Sika dwóch chłopów na płot. Jeden pyta drugiego:
- Czemu tak cicho sikasz?
- Bo sikam na nogawkę
- A nie szkoda Ci nogawki?
- Nie, bo sikam na Twoją.
- Czemu tak cicho sikasz?
- Bo sikam na nogawkę
- A nie szkoda Ci nogawki?
- Nie, bo sikam na Twoją.
517
Dowcip #2253. Sika dwóch chłopów na płot. w kategorii: „Dowcipy o sikaniu”.
Jasio stoi z mamą na lotnisku i mówi:
- Mamusiu chce mi się siusiu.
- Za 10 min będzie samolot.
Jaś powtarza:
- Mamusiu chce mi się siusiu.
- Za 5 minut będzie samolot.
Po chwili Jaś mówi:
- Leci Leci!
- Gdzie?
- Po nogach!
- Mamusiu chce mi się siusiu.
- Za 10 min będzie samolot.
Jaś powtarza:
- Mamusiu chce mi się siusiu.
- Za 5 minut będzie samolot.
Po chwili Jaś mówi:
- Leci Leci!
- Gdzie?
- Po nogach!
235
Dowcip #2563. Jasio stoi z mamą na lotnisku i mówi w kategorii: „Żarty o sikaniu”.
U Kowalskich są goście. Jaś wychodzi ze swojego pokoju i krzyczy:
- Mamo! Chce mi się siusiu.
Mama podchodzi do niego i mówi:
- Jak chce ci się siusiu, to idź do ubikacji i sam się wysikaj, a następnym razem, jak będzie ci się chciało siusiu, to mów, że chce ci się gwizdać.
W nocy Jasio budzi dziadka i mówi:
- Dziadku, chce mi się gwizdać.
- Ale jest noc.
- Ale dziadku, mi się chce gwizdać!
- Jasiu, ale jest noc, wszystkich obudzisz!
- Ale dziadku, ja nie wytrzymam, ja muszę gwizdać.
- To zagwizdaj mi po cichutku do ucha.
- Mamo! Chce mi się siusiu.
Mama podchodzi do niego i mówi:
- Jak chce ci się siusiu, to idź do ubikacji i sam się wysikaj, a następnym razem, jak będzie ci się chciało siusiu, to mów, że chce ci się gwizdać.
W nocy Jasio budzi dziadka i mówi:
- Dziadku, chce mi się gwizdać.
- Ale jest noc.
- Ale dziadku, mi się chce gwizdać!
- Jasiu, ale jest noc, wszystkich obudzisz!
- Ale dziadku, ja nie wytrzymam, ja muszę gwizdać.
- To zagwizdaj mi po cichutku do ucha.
217
Dowcip #2565. U Kowalskich są goście. w kategorii: „Żarty o sikaniu”.
Do Jasia na basenie podchodzi ratownik:
- Nie wolno sikać do basenu!
- Ale wszyscy sikają do basenu! - broni się Jasio.
- Może - mówi ratownik - Ale nie z trampoliny!
- Nie wolno sikać do basenu!
- Ale wszyscy sikają do basenu! - broni się Jasio.
- Może - mówi ratownik - Ale nie z trampoliny!
213
Dowcip #2590. Do Jasia na basenie podchodzi ratownik w kategorii: „Śmieszne kawały o sikaniu”.
Biegnie zziajany pies przez pustynię i myśli:
- Jak zaraz nie znajdę jakiegoś drzewa to się posikam!
- Jak zaraz nie znajdę jakiegoś drzewa to się posikam!
29
Dowcip #2871. Biegnie zziajany pies przez pustynię i myśli w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.
Biegnie pies przez pustynię, widzi drzewo i mówi:
- Jeśli to znowu fatamorgana, to mi pęcherz pęknie!
- Jeśli to znowu fatamorgana, to mi pęcherz pęknie!
48