Tryb ciemnyLogowanieRejestracja
Dowcip.NET
KategorieLosujDodaj

Dowcipy o sikaniu


Sika pijak na ulicy, podchodzi policjant i mówi:
- No będzie to pana kosztowało mandacik 50 zł.
Facet wyciąga stówę, a policjant:
- Nie mam wydać.
- Lej pan, ja stawiam.
213

Dowcip #3872. Sika pijak na ulicy, podchodzi policjant i mówi w kategorii: „Dowcipy o sikaniu”.

Dwóch pięcioletnich chłopców sika w toalecie. Jeden mówi:
- Twój nie ma skórki na końcu!
- Byłem obrzezany.
- Co to znaczy?
- To znaczy, że obcięli mi skórkę na jego końcu.
- Ile miałeś lat, jak to zrobili?
- Moja mama mówi, że miałem dwa dni.
- Bolało?
- Czy bolało?! Nie mogłem chodzić przez rok!
311

Dowcip #4071. Dwóch pięcioletnich chłopców sika w toalecie. w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.

Stoją dwaj pijacy pod sklepem i jeden mówi do drugiego:
- Stefan, czemu jak ty lejesz to ty lejesz tak cicho, a jak ja leje to ja leje tak głośno?
- Bo ja Heniu leje na Twój płaszcz, a Ty lejesz na blachę.
111

Dowcip #4301. Stoją dwaj pijacy pod sklepem i jeden mówi do drugiego w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.

Stoi dwóch pijaków pod drzewem i sika. Podchodzi do nich policjant i mówi:
- Panowie, proszę przestać i schować ...
Na to pijacy:
- Dobra, już idziemy.
A po krótkiej chwili jeden mówi do drugiego:
- Wiesz co, ja go nie posłuchałem ... Bo on kazał przestać i schować, a ja schowałem ale nie przestałem.
113

Dowcip #4303. Stoi dwóch pijaków pod drzewem i sika. w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.

Leje pijany facet w parku. Przechodzi obok niego kobieta i mówi:
- Jakie bydle.
A on na to:
- Spokojnie trzymam go.
212

Dowcip #4308. Leje pijany facet w parku. w kategorii: „Humor o sikaniu”.

Pan Bóg pyta Adama i Ewę:
- Kto chce sikać na stojąco?
- Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam.
- W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.
218

Dowcip #475. Pan Bóg pyta Adama i Ewę w kategorii: „Humor o sikaniu”.

Stirlitz, Muller i Kaltenbruner grali w karty. Stirlitzowi karta nie szła, ale umiał robić dobrą minę do złej gry. Gdy tylko odszedł się wysikać, mina zadziałała.
327

Dowcip #879. Stirlitz, Muller i Kaltenbruner grali w karty. w kategorii: „Humor o sikaniu”.

Gdy wujek Joe przyjechał na weekend, mały Jimmy wpadł w zachwyt, że jego wielki bohater będzie dzielił z nim łóżko. Zaraz po zgaszeniu światła Jimmy o czymś sobie przypomniał.
- Oj! - wykrzyknął. - O mało co zapomniałem!
Wyskoczył z łóżka i klęknął obok. Nie chcąc dawać złego przykładu, wujek Joe wylazł z łóżka i uklęknął po drugiej stronie.
- O rany ... - szepnął Jimmy z nabożnym lękiem - dostanie ci się, kiedy mama jutro się dowie. Nocnik jest z tej strony.
76

Dowcip #15203. Gdy wujek Joe przyjechał na weekend, mały Jimmy wpadł w zachwyt w kategorii: „Kawały o sikaniu”.

Egzamin z fizyki, student oczywiście nic nie umie, profesor chce już mu wpisać niedostateczny do indeksu, ale student jeszcze chwyta się ostatniej deski ratunku:
- Panie Profesorze, bo to dlatego, że prawa fizyki, które pan wykłada, są błędne!
- Ha, jeżeli pan będzie w stanie zaprzeczyć np. prawu tarcia, no to jak nic, dostateczny pan dostanie.
Student wstaje, zaczyna się ślizgać po sali i nie zwalnia. Profesor zdumiony chce wpisać dostateczny, ale student kontynuuje:
- Panie Profesorze, a jeżeli zaprzeczę prawu grawitacji to czy dostanę cztery?
- No dostanie pan, oczywiście!
Student zaczyna latać po sali wykładowej, zaćwierkał nawet dla lepszego efektu. Profesor chce już wpisać cztery, ale student nadal się nie poddaje:
- Panie Profesorze, a jak zaprzeczę właściwościom ciał płynnych, to dostanę pięć?
- No oczywiście, a jak pan chce to zrobić?
- Na przykład, nasikam na pana, a pan będzie suchy.
- Proszę spróbować.
Student wychodzi na biurko, zaczyna sikać na Profesorka, ten cały mokry, krzyczy:
- Panie, co pan robisz!
- A w sumie to niech będzie cztery.
315

Dowcip #13637. Egzamin z fizyki, student oczywiście nic nie umie w kategorii: „Śmieszny humor o sikaniu”.

Dwóch staruszków siedzi na ławeczce pod domem spokojnej starości, patrzą melancholijnie w przestrzeń, kiedy w pewnej chwili odzywa się jeden z nich:
- Tadziu, mam już siedemdziesiąt pięć lat, jak bym się nie ruszył wszystko mnie boli i dokucza reumatyzm ... Jesteś moim rówieśnikiem, powiedz, jak Ty się czujesz?
- Jak nowo narodzony.
- Naprawdę? Jak nowo narodzony?
- Tak. Nie mam włosów, nie mam zębów i chyba przed sekundą zlałem się w gacie.
410

Dowcip #7364. Dwóch staruszków siedzi na ławeczce pod domem spokojnej starości w kategorii: „Dowcipy o sikaniu”.

Śmieszne kawały o sikaniuDowcipy o sikaniuŻarty o sikaniuŚmieszny humor o sikaniuKawały o sikaniuŚmieszne dowcipy o sikaniuŚmieszne żarty o sikaniuHumor o sikaniu




Przydatne zasoby» Darmowe dodawanie ogłoszeń wynajmu nieruchomości» Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne» Wyszukiwarka rymów do wyrazów» Następna zmiana czasu» Stopniowanie przymiotników i przysłówków» Opiekunowie do seniora» Słownik pojęć» Zagadki edukacyjne do drukowania dla dzieci» Słownik antonimów języka polskiego» Alfabet Morse'a OnLine» Wyliczanki do skakanki» Słownik synonimów języka polskiego» Deklinacja słów
 » Regulamin» Kontakt

najlepsze dowcipynajlepsze kawałynajlepsze żartynajlepszy humor Dowcip.NET © LocaHost